ЕКСКЛЮЗИВНА РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Всі дегідратори EZIDRI, придбані в нашому магазині, забезпечені ексклюзивною розширеною гарантією.

Гарантійні терміни становлять:

  • З 1 січня 2022 року гарантійний термін обслуговування сушарок EZIDRI – 4 роки (2 роки гарантії від виробника + 2 роки додаткової гарантії з моменту покупки на території України).
  • Гарантійний термін обслуговування сушарок EZIDRI, реалізованих до 31 грудня 2021 року, становить 24 місяці.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється в авторизованому сервісному центрі виробника.


ПРИЙОМ ТОВАРУ ПОКУПЦЕМ

При доставці товару по м. Києву та передмістю службою доставки нашого магазину представник магазину в присутності покупця проводить перевірку цілісності та комплектації виробу, а також його працездатності. Після проведення перевірки представник магазину видає всі супровідні документи (гарантійний талон, фіскальний чек або видаткову накладну).

У разі відмови покупця від проведення такої перевірки, претензії щодо зовнішнього вигляду та комплектації товару надалі не приймаються.

При здійсненні доставки товару через компанію «Нова пошта» продавець зобов’язаний перевірити цілісність та комплектність замовлення у присутності представника компанії-перевізника.

У разі претензій до цілісності та працездатності товару, покупець не приймає посилку. Магазин самостійно вирішує з компанією-перевізником усі майнові суперечки, а покупцеві надсилає новий аналогічний комплект.


ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Повернення чи обмін придбаного з нашого магазину товару відбувається згідно з усіма нормами українського законодавства.

Відповідно до статті № 9 Закону «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

У випадку повернення або обміну товару належної якості, покупцю відшкодовується його вартість за вирахуванням вартості доставки товару, сплаченої магазином, відповідно до накладної компанії-перевізника.

Обмін товару належної якості може бути здійснений протягом 14 днів з дати продажу товару та проводиться якщо товар не використовувався, збережений його товарний вигляд, упаковка, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.


Оформлюючи замовлення в нашому магазині, Покупець автоматично надає згоду на обробку своїх персональних даних та погоджується з наведеними на сайті магазину правилами та умовами придбання продукції.