ОПЛАТА ЧАСТИНАМИОплата частинами від ПриватБанк та monobank — це безкоштовна розстрочка, що дозволяє розбити покупку на 4 платежі.  

Як купити товар в оплату частинами без комісії

1) Оформіть замовлення на товар, що Вас цікавить на нашому сайті або в телефонному режимі. При оформленні замовлення вкажіть у примітці — «Оплата частинами від ПриватБанк» або «Покупка Частинами від monobank»  або повідомте менеджеру про своє бажання придбати товар в оплату частиинами у телефонному режимі.

2) На ваш номер телефону надійде посилання для оформлення покупки в Оплату частиинами у зручний для вас спосіб (QR-код, активе посилання або повідомлення безпосередньо у Приват24). 

3) Підтвердіть покупку в застосунку. Перший платіж пройде в момент підтвердження, а наступний — через місяць.

4) Отримайте замовлення у найближчому відділенні «Нової пошти».

Оплата частинами від ПриватБанк та Monobank може бути оформлена на замовлення, загальна вартість яких складає від 3000 грн. Максимальний термін складає 3 місяці (4 платежі).

Замовлення, оформлені в Оплату частинами, відправляються по Україні за рахунок Покупця.


МИТТЄВА РОЗСТРОЧКА

Для клієнтів, які потребують більшого терміни на виплату товару, у нашому магазині доступне оформлення придбання товарів у миттєву розстрочку від ПриватБанк, monobank, А-Банк, Райффайзен Банк ті інших банках, які надають послугу переведення покупки у розстрочку.


 4 простих кроки для оформлення «Миттєвої розстрочки»:


1)   Оформіть замовлення на товар, що Вас цікавить на нашому сайті або в телефонному режимі. При оформленні замовлення вкажіть у примітці — «Розстрочка» та вкажіть банк, через який бажаєте оформити росзрочку, або повідомте менеджеру про своє бажання придбати товар у кредит.


2)   На ваш номер телефону  у зручний для вас спосіб (QR-код, активе посилання або повідомлення безпосередньо у Приват24). надійде посилання на електронний рахунок для оформлення покупки.


3)  Перейдіть за посиланням на сайт відповідного фінансового партнера та проведіть оформлення покупки, вибравши банк та термін кредитування.

4) Отримайте замовлення у найближчому відділенні «Нової пошти».

При оформленні покупки у кредит покупка оформлюється за безготівковою вартістю товару (+2%).

Перед оформленням покупки в кредит, переконайтеся, що Вам доступні відповідні кредитні ліміти за вказаними вище кредитними програмами банків.

Комісія за надання послуг «Миттєва розстрочка» та «Розстрочки з виписки» стягується згідно з тарифами вашого банку.


Увага!!!

Безкоштовна доставка по Україні товарів, придбаних у кредит або оплатою за картками (крім переказів на розрахунковий рахунок продавця за реквізитами), здійснюється при замовленні на суму від 3000 грн.