РЕЖИМ РАБОТИ МАГАЗИНУ

Оформити замовленя на сайті можна ЦІЛОДОБОВО.

Оформити замовлення по телефону та отримати детальну консультацію стосовно підбору товару, його технічних характеристик та переваг та ви можете з 9.00 до 18.00 у будні дні та з 10.00 до 15.00 у суботу.

Замовлення, оформлені через сайт після 18:00, обробляються менеджером на наступний робочий день.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

Доставка товару здійснюється по всій території України кур’єрською службою доставки «Нова пошта».

Замовлення на суму понад 2000 грн. по Києву та Україні доставляються БЕЗКОШТОВНО.

Мінімальна сума замовлення для відправки по Україні та Києву складає 1000 грн (за винятком шатківниць). Замовлення на меншу суму не опрацьовуються..

Доставка замовлень на суму від 1000 до 2000 грн. провадиться після передоплати через компанію «Нова пошта» згідно з тарифами перевізника.

Замовлення на суму до 3000 грн. доставляються виключно через «Нову пошту» або самовивозом.

Пересилання товару за межі України не проводиться!

 

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

Самовивіз товару зі складу можливий у будні дні за попередньою домовленістю.

При оплаті з кредитних карток та на розрахунковий рахунок  за умови надходження платежу на наш розрахунковий рахунок до 15.00, товар буде відправлено через компанію «Нов пошта» у той самий день.  У разі надходження платежу після 15.00 відправка товару може бути здійснена у той самий день (в залежності від навантаження служби доставки), або на наступний робочий день.

При оплаті за безготівковим розрахунком, поставка здійснюється наступного робочого дня після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок та оформлення відповідних документів, або в інший день — за погодженням з покупцем.

Термін транспортування товару Україною становить від 1 до 3 робочих днів залежно від пункту призначення.

ЧАС ДОСТАВКИ

Доставка товару по Києву та передмісті під час дії воєнного стану здійснюється тільки через компанію «Нова пошта». Відправка товару здійснюється:

  • з понеділка по п’ятницю – з 12.00 до 19.30
  • у суботу — з 11.00 до 16.00. 

У неділю та святкові дні відправка товару не здійснюється.

Забрати товар самовивізом ви можете з 10.00 до 12.00 у будні за попередньою домовленістю з менеджером за адресою: м.Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 7А

 

ОПЛАТА ТОВАРУ

Ви можете сплатити замовлення будь-яким зручним способом::

  • Готівковий розрахунок (тільки при самовивозі)
  • Оплата на розрахунковий рахунок магазину  (платіж за реквізитами)
  • Оплата з кредитної картки будь-якого банку (інтернет-еквайринг)
  • Післяплата (накладний платіж)
  • КРЕДИТ.

Оплата з кредитних карток будь-якого банку надає для наших клієнтів можливість купувати товар у кредит за рахунок кредитних коштів на картці, перебуваючи при цьому в будь-якому місті України без візитів до банку.

Для здійснення оплати з кредитних карток через мережу інтернет зверніться до менеджера для отримання електронного рахунку на оплату. 

При оформленні замовлення бюджетними організаціями оформляється повний пакет необхідних документів для оплати через казначейство (рахунок, договір постачання, видаткова накладна).

У разі необ’рунтованої відмови від отримання товару належної якоості вартість доставки товару компанією-перевізником  вираховується з суми поепердньої оплатии за товар, внесесної Покупцем на розрахунковий рахунок Продавця. Повернення коштів відбувається з вирахуванням вартості такої доставки.

ПРИЄМНИХ ВАМ ПОКУПОК!