Сетка для Ezidri Ultra FD 1000 и FD 1000 Digital

Цена:252.00 грнСітка для сушарки Ezidri є знімною вкладкою в лоток і необхідна для сушіння липких, м’яких та дрібних продуктів, зелені, лікарських трав, чаїв, а також продуктів з підвищеним вмістом вологи.
Приготовление кураги
Внешний вид сеткиСушка кабачков

При сушінні м’яких ягід і фруктів, таких як полуниця, малина, вишня, диня, банан, продукти в процесі сушіння можуть «прикипати» до решітки лотка і при спробі зняти їх, кришитимуться і ламатиметься.

Сітка гнучка та має прорізи для пальців, що дозволяє зручно витягти її з лотка разом із продуктами. Просто вигніть її, і продукти легко від’єднаються, зберігши свою цілісність. З іншого боку, сітка необхідна для сушіння ягід, так як в процесі дегідрації вони зменшуються в обсязі в 2-3 рази і можуть провалюватися крізь решітку лотка. У даному випадку основним призначенням сітки є зменшення розміру комірки.
З тією ж метою сітку використовують при сушінні зелені та трав. Для очищення сітки після використання достатньо замочити її в теплій воді з м’яким миючим засобом, а потім за допомогою щітки очистити від залишків продукту, що присохли. Не використовуйте абразивні миючі засоби.

Скільки сіток потрібно?

Використовувати сітки можна на всіх рівнях сушарки одночасно, і їх необхідну кількість ви можете визначити лише самостійно, враховуючи свої переваги у виборі продуктів для сушіння та кількість продуктів, які необхідно висушувати регулярно..