Поддон EZIDRI Ultra FD 1000 и FD 1000 Digital

Цена:300.00 грн


Піддон для сушарки Ezidri є знімною вкладкою в лоток і необхідний для приготування пастили, фруктових цукерок та печива, цукатів, сушіння супів, чіпсів, сипучих продуктів та для всього, на що вистачить вашої фантазії.
Приготування паситили
Зовнішній вигляд піддонаПастила

Пастилу можна готувати з будь-яких продуктів, у тому числі, не схильних до сушіння. Так ягоди чорної смородини надто товстокорі і засушити їх цілком, зберігши максимум вітамінів, неможливо. До таких ягод відноситься і аґрус. Фруктову пастилу готують як без, так і з додаванням цукру. До неї можна додавати горіхи, мед та інші смакові добавки за своїм бажанням.

Готова пастила може служити готовим прошарком у торти та пироги та самостійними ласощами. Скручена в трубочку та порізана на шматочки пастила замінить цукерки для ваших дітей корисним вітамінним десертом. Крім того на піддонах можна готувати овочеву пастилу, супи, чіпси, в’ялити фрукти, готувати йогуртові та медово-фруктові коржики.

Різноманітність рецептів приготування страв на піддонах вражає уяву. Ще більше ви можете вигадати самі, змішуючи смаки, додаючи в страву мед, горіхи, кокосову стружку, насіння, пластівці та ін.